2 університет у світі, який найбільше розвивається

2 університет у світі, який найбільше розвивається

навколо університет

Коледжі, створені на основі двосторонніх або навіть багатосторонніх угод між умовами, фактично є міжурядовими. Прикладом є фактично Академія міжнародного законодавства, яка надає освіту міжнародному законодавству для адвокатів, судів, адвокатів, соліситорів, внутрішніх науковців та адвокатів. EUCLID (Pôle Universitaire Euclide, Університет Евкліда) фактично найнято як університет, а також як головну компанію, спрямовану на довгострокове просування в країнах-підписантах, а також Університет Об’єднаних країн бере участь в ініціативах, спрямованих на вирішення глобальних проблем, які насправді є проблемними для об’єднаних країн, умови власного учасника та особи. Принцип Міжнародного університету, університет післядипломної освіти, що спеціалізується на соціальних науках, фактично формально є міжурядовою компанією, заснованою відповідно до умов участі в Міжнародному союзі.

саме тому це насправді один із абсолютно найбільш розвинених університетів на планеті

Квінслендський університет

Університет Квінсленда (UQ, або навіть Квінслендський університет) – це фактично громадський дослідницький університет, який розташований переважно в Брісбені, фінансовій міській зоні австралійського штату Квінсленд. Заснований у 1909 році завдяки парламенту Квінсленда, UQ входить до 6 коледжів пісковика, випадкова класифікація найдавніших університетів у кожній країні. Університет Квінсленда фактично посів 2-е місце в країні завдяки австралійським дослідницьким органам у їхній новітній оцінці дослідження, а також еквівалентне 2-е місце в Австралії на основі типових обідніх столів 4 значущих всесвітніх університетських організацій. Університет Квінсленда насправді є учасник-засновник edX, відомої австралійської команди з 8, а також всесвітньої організації тихоокеанських коледжів, що займається інтенсивними дослідженнями.

Початкова школа Сент-Люсії населяє велику частину прибережної внутрішньої приміської зони Сент-Люсії, на південний захід від головного району Брісбена. Різноманітні інші кампуси UQ, а також центри розташовані по всьому Квінсленду, найбільшими з яких є школа Гаттона, а також Клінічний інститут Майна. Об’єкти UQ за кордоном включають робоче місце UQ North The United States у Вашингтоні Decoration.C., а також медичний заклад UQ-Ochsner у Луїзіані, єдині умови.

Університет Карнегі-Меллона

Карнегі-Меллона (CMU) насправді є персональним дослідницьким університетом, розташований у Піттсбурзі, штат Пенсільванія. фактично є результатом злиття принципу інновацій Карнегі, а також дослідження принципу комерційних досліджень Меллона. Попередник був фактично розроблений у 1900 році Ендрю Карнегі як Технологічні інститути Карнегі, а також він став принципом інновацій Карнегі в 1912 році, а також почав надавати чотирирічні рівні. У 1967 році принцип інновацій Карнегі об’єднався з дослідженням комерційних досліджень принципу Меллона, заснованим у 1913 році Ендрю Річардом Б і Меллоном. Меллона, а також раніше був компонентом Піттсбурзького університету. Карнегі-Меллон фактично працює як одиночна організація через злиття.

Університет фактично має 7 університетів, а також приватні заклади, включаючи дизайну, великих мистецтв, гуманітарних і соціальних наук Дітріха, наукових досліджень Меллона, Інститут компанії Теппер, інформаційних органів Хайнца а також Громадський план, а також Інститут комп’ютерної системи Наукові дослідження. фактично має свою власну початкову школу, розташовану за 5 кілометрів (8 кілометрів) від центру Піттсбурга, а також має більше ніж багато навчальних закладів на 6 континентах, включаючи кампуси, що видають дипломи в Кремнієвій долині та Катарі. .

Related Post

два нових елітних москіто

два нових елітних москітодва нових елітних москіто

готель тентанг Це, безсумнівно, буде недешево, але нова приватна подорож Річарда Бренсона на Британські Віргінські острови – де ви можете легко зупинитися в елегантному будинку для відпочинку з персоналом особистих