два нових елітних москіто

два нових елітних москіто

готель тентанг

Це, безсумнівно, буде недешево, але нова приватна подорож Річарда Бренсона на Британські Віргінські острови – де ви можете легко зупинитися в елегантному будинку для відпочинку з персоналом особистих кухарів і олівцем “гіпер-чоловіків” наглядачів – ебенарня ал епат дарі ататан онтейнер амунан. ардер Інґріс енсон – є огу отримати ормацію о , отримати вихід про оманду Virgin Galactic, отримати ормацію про острів оскіто, е оскіто, е оскіто, е оскіто Розташований на відстані 2 км уздовж Карибського океану, що бере початок від його знаменитого братського острова Некер, острів Москіто охоплює 125 гектарів і в кінцевому підсумку розташує 10 приватних маєтків, деякі з яких належать компанії, а деякі пропонують резиденції в топлах.

нова розкіш

З готелю Oasis Estate, розташованого на найвищій вершині острова Москіто, відкривається панорамний 360-градусний вид на сусідні острови та Карибське море площею 17 500 квадратних футів. У його головному будинку з шістьма спальнями є головний люкс із панорамним видом на 270 градусів; у кожній спальні є окрема ванна кімната з ванною і душем як всередині, так і зовні. Є також три гостьові номери біля води, з яких відкривається вид на Карибське море та на Віргін-Горду. Point Estate, на південно-західній стороні Москіто, простягається на 16 000 квадратних футів і побудований аж до краю скелі; з його павільйону з їдальні під відкритим небом на березі моря відкривається найкращий вид Москіто на драматичні заходи сонця на Британських островах. Маючи сім вілл на схилі пагорба, які загалом пропонують вісім спалень, у тому числі дві головні спальні та восьмиярусну дитячу кімнату, цей маєток може вмістити до 22 гостей.

На відміну від острова Некер, який, здебільшого, доступний лише для ексклюзивного користування, і всі 20 номерів якого мають орендувати одна група до 40 гостей на цілий тиждень, маєтки на острові Москіто доступні окремо. Кожен має бути орендований окремою групою мінімум на чотири ночі. Не дивно, що розкішне проживання на острові Москіто коштує недешево: ціни починаються від 17 500 доларів США за ніч у Point Estate на 16 гостей, при цьому мінімум на чотири ночі. Вартість Oasis Estate починається від 19 000 доларів за ніч. (Ці ставки є відносною угодою в порівнянні з Necker Island: поглинання острова Necker наразі починається від 105 000 доларів США, при цьому мінімум становить один тиждень.)

приватні та надзвичайні

Джон Брауніш, головний виконавчий директор Virgin Restricted Version, телефонує Moskito «найновішою перлиною Карибського басейну, справді унікальною відпусткою, де гості сайту можуть легко насолоджуватися високоякісними послугами одного з найбільш вражаючих, незайманих місць, володіючи переваги, а також високого класу чудового особистого житла як функції, так і його об’єкта». «Коли Річард купив острів у 2007 році, він мав здатність залучати мотивацію від його заповітного острова Некер, а також надавати кілька дивовижних стилів, а також високі премії, які фактично створили його досконалість, якою вона є сьогодні.
Однак саме те, що створює острів Москіто, тому неймовірно різноманітний, – це його власний характер, а також привабливість, результат, безумовно, не тільки мрії Річарда про острів, але поєднання різних інших подібних власників нерухомості, їхніх концепцій, а також відмінних мрій про острів. острів також”, – включив Брауніш. Кентон Джонс, місцевий керівник BVI для Virgin Restricted Version, вважає, що досвід Moskito Isle “безперечно буде надзвичайно особистим, а також особливим, разом з акцентом на природному середовищі, а також на досвіді на острові, який насправді є привабливим для відвідувачів у сучасному стані мандрівного ринку та земної кулі».

 

Related Post

2 університет у світі, який найбільше розвивається

2 університет у світі, який найбільше розвивається2 університет у світі, який найбільше розвивається

навколо університет Коледжі, створені на основі двосторонніх або навіть багатосторонніх угод між умовами, фактично є міжурядовими. Прикладом є фактично Академія міжнародного законодавства, яка надає освіту міжнародному законодавству для адвокатів, судів,